Próba terenowa: Moduły FW

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
E
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
W
Rumunia
--
--
Data instalacji: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Pojazdy dostawcze

Technologia oparta na wiedzy.

Injured person put into an ambulance

Pojazdy dostawcze

Jak najlepiej zapewnić energię swojej firmie na kołach?

U podstaw leży wiedza i doświadczenie. Dzięki ponad 45-letniemu doświadczeniu nauczyliśmy się równoważyć jakość i cenę bez uszczerbku dla wydajności. Nasi klienci cenią pewność i niezawodność naszych rozwiązań w zakresie zasilania. Wiedzą, że nie idziemy na skróty, wiedzą, że nasza rodzinna firma zbudowana jest na fundamencie zaufania, na którym zawsze mogą polegać.
Icon of a car
Sprawdzona, solidna technologia motoryzacyjna
Icon showing Victron products
Pełna gama rozwiązań wszystkich problemów
5 years warranty
5 lat gwarancji na osprzęt
Icon of a lightbulb
45 lat doświadczenia
Icon of a globe
Wsparcie techniczne na całym świecie
Tools in the back of a service van

Właściwe narzędzia.

Właściwa inwestycja.

Właściwe narzędzia do pracy wymagają odpowiedniego pokładowego systemu zasilania. Takiego, który spełni swoje zadania bez względu na okoliczności. Takiego, którego specyfikacje nie ulegną zmianie. Po 45 latach wdrażania innowacyjnych rozwiązań wiemy, jak sprostać najwyższym oczekiwaniom. Nasza dogłębna znajomość technologii sektora motoryzacyjnego upoważnia nas do udzielenia 5-letniej gwarancji przy jednoczesnym zapewnieniu zadowolenia odbiorców końcowych z doskonałej inwestycji na lata.

Pełna kontrola z każdego miejsca na ziemi.

Nowe możliwości, wszędzie.

Customer using VictronConnect app

Whether your ‘tool' of choice is an ambulance, mobile traffic sign or TV-broadcast station, you always want to be in complete control of your power situation. Thanks to the know-how that powers our connected products, you can monitor your vehicles, optimise your systems and resolve challenges from our App from wherever you are. Our remote monitoring solutions offer new business opportunities for service professionals, such as pro-active service and maintenance contracts.

Rozwiązania

Victron Energy to jedna z najszerszych ofert urządzeń zasilających, dzięki którym zrealizujesz swoje działa godne geniusza. Nasze nowoczesne urządzenia stanowią remedium na większość typowych problemów w motoryzacji, a można je dostosować do Twoich konkretnych potrzeb. Możliwości są nieograniczone, lecz na początek przedstawiamy kilka przykładów:

Typowe problemy z samochodami dostawczymi

How to solve them.

Nasz zespół profesjonalistów zawsze pozostaje w bliskim kontakcie z naszymi klientami. Przez ostatnie 45 lat od podszewki poznaliśmy wszystko, co ma związek z zasilaniem samochodów. Ta ścisła współpraca pomogła w stworzeniu jednych z najlepszych dostępnych obecnie rozwiązań zasilania w motoryzacji.

01

Zawsze działa
Zawsze gotowy.

Kiedy sekundy decydują o życiu, nie można przecenić znaczenia niezawodnego mobilnego systemu zasilania. Nasze solidne systemy raz po raz potwierdziły swoją niezrównaną niezawodność. Świadczy o tym nasza wiodąca pozycja na światowym rynku urządzeń zasilających dla karetek pogotowia. Wszystkie nasze urządzenia modułowe charakteryzują się taką samą, najwyższą jakością, zatem niezależnie od tego, czy chodzi o karetkę pogotowia czy furgonetkę lodziarza, dzięki Victron Energy zawsze są gotowe do działania.

02

Koki mocy
Właściwe zasilanie.

Profesjonalne elektronarzędzia wymagają chwilowych skoków mocy szczytowej, zwłaszcza podczas rozruchu. Wszystkie falowniki Victron Energy Professional charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością szczytową, średnio dwukrotnie wyższą od mocy ciągłej. Dzięki technologii Pure Sine Wave wrażliwe urządzenia elektroniczne, jak komputery, zasilane są bezpiecznie. Oznacza to, że można bezproblemowo zasilać dowolne narzędzie, zawsze i wszędzie.

03

Inteligentne alternatory.
Bardziej inteligentne ładowanie.

Silniki Euro 5/6 są nowym standardem we flotach biznesowych i są wyposażone w inteligentne alternatory (o zmiennym napięciu), regulujące moc w zależności od warunków pracy pojazdu. Powoduje to, że nie udaje się naładować dodatkowych akumulatorów do użytkowego poziomu. Nasza szeroka gama ładowarek DC-DC i urządzeń Smart BMS gwarantują prawidłowe ładowanie zarówno akumulatorów kwasowo-ołowiowych, jak i litowych, nie narażając na uszkodzenie inteligentnego alternatora ani akumulatorów. Dzięki Victron Energy można bezpiecznie połączyć dowolny alternator z dowolnym akumulatorem bytowym.

04

Akumulatory
Akumulatory długowieczne.

Od 45 lat gromadzimy doświadczenie doskonaląc akumulatory, i dzięki temu nasze produkty zapewniają pełne bezpieczeństwo. Korzystają z najlepszych algorytmów ładowania adaptacyjnego akumulatorów dowolnego rodzaju, czego wynikiem jest ich ogromna żywotność. W ofercie Victron Energy znajdują się gruntownie testowane akumulatory o wyjątkowej jakości i sprawności. W naszych arkuszach danych przedstawiamy rzetelny obraz wydajności i oczekiwanych cykli eksploatacyjnych, dzięki czemu po zakupie użytkownik nie napotka żadnych niespodzianek.

05

Niewystarczające nasłonecznienie,
optymalna wydajność panelu solarnego

Montaż paneli słonecznych w pojazdach wiąże się z określonymi wyzwaniami: przestrzeń jest często ograniczona, a stopień zacienienia drogi szybko ulega zmianie. To z kolei powoduje ciągłe zmiany poziomu wytwarzania energii solarnej. Sterowniki solarne firmy Victron Energy wykorzystują funkcję super szybkiego śledzenia punktu mocy maksymalnej, dzięki czemu z paneli wyciskają każdą kroplę energii. Solary utrzymują akumulatory w gotowości do działania i zmniejszają zapotrzebowanie na energię elektryczną generowaną przez silnik.

06

Więcej energii,
mniejszy generator.

Koszt paliwa może stanowić pokaźną część budżetu. Urządzenia Victron Energy optymalizują wykorzystanie generatora i minimalizują czas jego pracy. Nierzadko możesz nawet zdecydować się na mniejszy generator. Przekłada się to na mniejsze koszty instalacji, konserwacji i paliwa.

Read more
Read less

Smart BMS CL 12/100

Orion TR Smart DC-DC Charger

Bezpiecznie połącz dowolny alternator z inteligentnymi akumulatorami litowymi

Kompaktowy system zarządzania akumulatorami i zintegrowany ogranicznik prądu w jednej obudowie

Bezpiecznie połącz dowolny alternator z dowolnym akumulatorem bytowym

Profesjonalna 3-stopniowa adaptacyjna ładowarka DC do DC

Specs