Ta strona jest zasilana wyłącznie energią słoneczną.

Wypróbuj wersję demonstracyjną usługi VRM
Całkowita ilość energii wyprodukowanej ze słońca
MWh
Wat
Energia ze słońca

Aplikacja VictronConnect umożliwia konfigurację, monitorowanie, aktualizację i diagnostykę waszego produktu Victron.

Aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android, iOS, Windows, oraz macOS X, a łączy się z urządzeniami Victron przez Bluetooth, USB i WiFi/LAN/Internet.

Monitorowanie

Wgląd w czasie rzeczywistym, pełna kontrola

Urządzenie GX, korzystając z Bluetooth, USB lub sieci LAN, umożliwia wgląd w bieżące i historyczne dane dowolnego urządzenia Victron. VictronConnect, z intuicyjnymi czytelnym interfejsem, działa na telefonach z systemem iOS i Android, jak również laptopach z systemem Windows i Mac.

Obsługa

Z łatwością steruj swoimi urządzeniami

Oprócz monitorowania możesz również sterować swoimi urządzeniami. Korzystając z aplikacji VictronConnect z łatwością można regulować ograniczenie mocy pobieranej z lądowego źródła zasilania, lub włączyć inwertor. Wraz z naszym kluczem sprzętowym VE.Bus Smart stanowi doskonały, podstawowy interfejs pełnego systemu RV lub Marine Victron.

Konfiguracja

Konfiguruj

VictronConnect jest doskonałym narzędziem dla instalatorów, dzięki któremu szybko i sprawnie skonfigurują każdą instalację zaraz po jej okablowaniu.

Aktualizacje oprogramowania układowego

Bezpieczna i łatwa aktualizacja oprogramowania układowego

Dzięki VictronConnect aktualizacja oprogramowana układowego urządzeń Victron jest bezpieczna, szybka i łatwa. Nie jest wymagane połączenie z internetem; nie ma też potrzeby wybierania czy pobierania żadnych plików. Wystarczy podłączyć urządzenie.

VictronConnect

VictronConnect umożliwia stały dostęp do informacji o stanie systemu oraz konfigurację wszelkich produktów Victron wyposażonych w układ Bluetooth lub podłączonych do klucza sprzętowego VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Pliki do pobrania

Znajdź najbliższego dystrybutora firmy Victron Energy.

Znajdź sprzedawcę