Test w warunkach polowych

PV Modules

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Realtime data
-- -- Czas lokalny
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie
Rumunia
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Total solar yield: --

Split-cell

2500Wp --
Total solar yield: --

Poly

2500Wp --
Total solar yield: --

PERC

2500Wp --
Total solar yield: --

* Niniejszy test jestpróbą terenową, a wyniki dotyczą tej indywidualnej instalacji w danym miejscu,Prosimy zasięgnąć języka na temat najlepszego rozwiązania w Waszej sytuacji, gdyż wyniki mogą się różnić zależnie od warunków środowiskowych.

Szkolenie

Szkolenie Victron Online (Victron Online Training) które zapewnia możliwość nauki we własnym tempie, zależnie od potrzeb. Każdy z filmów szkoleniowych kończy się egzaminem, po zdaniu którego otrzymasz „Certyfikat ukończenia”. Lekcje i egzaminy są bezpłatne, a po zarejestrowaniu się będziesz mógł wybrać najlepszy dla siebie kurs lub ukończyć wszystkie dostępne kursy. Przed dokonaniem rejestracji,tutaj możesz zapoznać się z programem kursów..

Live in person Victron Events (Szkolenia stacjonarne Victron) są również nieocenionym źródłem wiedzy na temat produktów Victron. Będziesz miał okazję spotkać się z innymi praktykującymi profesjonalistami z branży i zapoznać się ze sprzętem. Victron oferuje również transmitowane na żywo Webinaria, zwykle prowadzone przez kierowników sprzedaży Victron.

Niektóre nagrania z webinariów Victron są dostępne dla wszystkich, a można je obejrzeć klikając na zakładkę Webinar Past Recordings (Webinaria Archiwalne).

Uczestnictwo we wszystkich szkoleniach Victron wymaga założenia bezpłatnego konta Victron Professional, co można zrobić tutaj..

Webinaria,

Filtruj według języka

Wyszukuję Wasz kraj…

Wydarzenia

Filtruj według kraju

Wyszukuję Wasz kraj…

Filtruj według języka

Wyszukuję Wasz kraj…