Próba terenowa: Moduły FW

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
E
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
W
Rumunia
--
--
Data instalacji: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Powrót do wyników

Ładowanie...

Z kim należy się kontaktować

Różne rodzaje naszych przedstawicielstw handlowych

Z pomocą starannie dobranych przedstawicieli handlowych Victron Energy oferuje usługi na całym świecie. Dążymy do tego, by zapewnić Wam najlepsze możliwe doradztwo i usługi. Wszyscy nasi przedstawiciele handlowi przeszli gruntowne przeszkolenie, i są gotowi do przekuwania Waszych konkretnych potrzeb w solidne rozwiązania. To, z kim zdecydujecie się skontaktować, zależy od Waszych aktualnych i przyszłych potrzeb związanych z obsługą.

Guy explaining Victron gear to someone else

Zapytaj naszych przedstawicieli handlowych o najlepsze rozwiązanie

Oferta firmy Victron Energy obejmuje największy wachlarz produktów na rynku. Mamy ponad 750 profesjonalnych przedstawicieli handlowych na całym świecie, którzy mogą zaoferować najlepsze systemy zasilania, bez względu na stawiane wymagania.

Przedstawiciele handlowi Victron Energy z radością udzielą właściwej porady, nawet jeśli po głowie chodzą Ci różne rozwiązania. Zrobią wszystko, co w ich mocy, by na wiele lat zapewnić bezpieczeństwo Twojej inwestycji, a Tobie zadowolenie.

Chcąc uzyskać poradę lub dokonać szybkiej kontroli, skorzystaj z usług naszych miejscowych specjalistów, co obejmuje również sklepy internetowe*.

Dlaczego Victron Energy?

Victron Energy oferuje szeroką gamę modułowych produktów, które zawsze dostarczają energię wtedy, gdy jest potrzebna. Urządzenia firmy Victron Energy spełniają stawiane przed nimi wymagania, zarówno pod względem wydajności, jak i spodziewanego okresu żywotności (gdy są używane zgodnie z ich przeznaczeniem). Nasza 5-letnia gwarancja oraz uczciwe zasady szybkich napraw oznaczają, że Twoje inwestycje są chronione, i w większości przypadków nie sprawią Ci zawodu.

Nasza globalna sieć gruntownie wyszkolonych dystrybutorów, instalatorów i partnerów serwisowych zawsze pozostaje do Twojej dyspozycji. Służą poradą w zakresie asortymentu i instalacji, zapewniając również wsparcie techniczne. Mając zespół Victron Energy, ich partnerów i społeczność po swojej stronie masz pewność, że moc specjalistycznej wiedzy jest z Tobą.

Dzięki opiniom, dzieleniu się wiedzą i danymi jesteśmy innowacyjni 7 dni w tygodniu i 24 godz. na dobę. Wspomaga nas specjalistyczna wiedza, które pozwala nam i naszym użytkownikom działać - zapewniając zwrot z inwestycji przez wiele lat.

Technologia oparta na wiedzy