test w warunkach polowych

Moduły FW

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Dane w czasie rzeczywistym
-- -- czas lokalny
Data instalacji: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie
Rumunia
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

Split-cell

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

Poly

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

PERC

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

* Niniejszy test jestpróbą terenową, a wyniki dotyczą tej indywidualnej instalacji w danym miejscu,prosimy zasięgnąć języka na temat najlepszego rozwiązania w Waszej sytuacji, gdyż wyniki mogą się różnić zależnie od warunków środowiskowych.

Pomoc

Gwarancja i naprawy

Owocem trwających dziesięciolecia prac badawczo-rozwojowych oraz wprowadzania innowacji jest szeroka gama solidnych urządzeń, dla których nawet najostrzejszy klimat nie jest żadną przeszkodą. W połączeniu z naszą standardową 5-letnią gwarancją zapewnia to spokój ducha na długie lata. A jeśli coś pójdzie nie tak, miej pewność, że nasze szybkie usługi serwisowe są po to, byś nie miał problemów.
warranty

5-letnia gwarancja

Z możliwością wydłużenia do 10 lat

Victron Energy oferuje 5-letnią standardową gwarancję na urządzenia zasilające*. Można ją przedłużyć do 10 lat za dodatkowe 10% początkowej inwestycji. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem handlowym, który przedstawi więcej szczegółowych informacji, lub prześlij prośbę o informacje do przedstawiciela firmy zajmującego się sprawami gwarancji. * z wyjątkiem naszych akumulatorów: na akumulatory kwasowo-ołowiowe oferujemy 2-letnią gwarancję, a 3-letnią na akumulatory litowe.

Naprawy

Sieć serwisowa o światowym zasięgu

Our authorised dealers are responsible to provide you with instructions for a fast and efficient repair. They can rely on our large, worldwide repair network that covers even the most remote areas with a fast and fair service.