test w warunkach polowych

Moduły FW

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Dane w czasie rzeczywistym
-- -- czas lokalny
Data instalacji: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie
Rumunia
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

Split-cell

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

Poly

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

PERC

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

* Niniejszy test jestpróbą terenową, a wyniki dotyczą tej indywidualnej instalacji w danym miejscu,prosimy zasięgnąć języka na temat najlepszego rozwiązania w Waszej sytuacji, gdyż wyniki mogą się różnić zależnie od warunków środowiskowych.

VRM - Zdalny monitoring

Zdalne monitorowanie, zarządzanie i optymalizacja systemów Victron Energy oraz wczesne wykrywanie potencjalnych problemów dzięki możliwości konfiguracji alarmów. Najnowocześniejszy na świecie system zdalnego monitorowania zapewnia Ci pełną kontrolę nad Twoimi urządzeniami, i to z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej.

VRM jest bezpłatny, a współpracuje z urządzeniami GX, np. Cerbo GX z połączeniem internetowym, lub - w przypadku mniejszych instalacji - GlobalLink 520

Monitoruj

Podgląd w czasie rzeczywistym. Pełna kontrola

Monitoruj stan naładowania akumulatora, zużycie energii, uzysk mocy z energii słonecznej, generatora i sieci w czasie rzeczywistym. Zoptymalizuj uzysk i zużycie energii korzystając z danych historycznych i szczegółowych raportów analitycznych. Konfiguracja alarmów zapewnia wczesne wykrycie i reakcję na potencjalne problemy, co zapobiega poważnej awarii instalacji.

Zarządzaj

Miejsce instalacji nie ma znaczenia. Zarządzaj z dowolnego miejsca

Kontroluj podłączenie zasilania brzegowego oraz temperaturę akumulatora, włączaj falownik, (automatycznie) uruchamiaj/wyłączaj generatory, a nawet ustawiaj okresy ciszy, aby uniknąć uruchamiania generatora w środku nocy. Korzystając z VRM możesz konfigurować wszystkie ustawienia, śledzić alarmy, przeprowadzać testy diagnostyczne i rozwiązywać problemy, a to wszystko z dowolnego miejsca na ziemi.

Optymalizuj

Reaguj na rzeczywistość w czasie rzeczywistym

Wobec ciągłych zmian zewnętrznych czynników mających wpływ na instalacje autonomiczne, wgląd i działanie oparte na parametrach w czasie rzeczywistym mają kluczowe znaczenie dla optymalnej wydajności systemu i jego wykorzystanie. VRM umożliwia łatwą konfigurację inteligentnych reguł, dzięki czemu system potrafi radzić sobie z codziennymi problemami w czasie rzeczywistym. Dzięki wglądowi w dane, użytkownicy instalacji autonomicznych mogą zoptymalizować uzysk i zużycie energii, na przykład używając bardziej energochłonnych urządzeń tylko wtedy, gdy uzysk energii słonecznej na to pozwala.

Usługi konserwacji prewencyjnej

Nie zamartwiaj się o swoją autonomiczną instalację

Dzięki wiedzy i doświadczeniu będących u podstaw naszej serii produktów, VRM zapewnia najwyższy poziom kontroli. Wiele systemów można łatwo monitorować i zdalnie nimi zarządzać. Wizyty na miejscu nie są już zawsze konieczne, a w razie potrzeby można się do nich lepiej przygotować. Korzystanie z VRM oznacza nowe możliwości zarobkowe wynikające z umów na świadczenie usług konserwacji prewencyjnej przez instalatorów.

Pliki do pobrania

Znajdź przedstawiciela handlowego Victron Energy w pobliżu.

Znajdź sprzedawcę