Test w warunkach polowych

PV Modules

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Realtime data
-- -- Czas lokalny
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie
Rumunia
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Total solar yield: --

Split-cell

2500Wp --
Total solar yield: --

Poly

2500Wp --
Total solar yield: --

PERC

2500Wp --
Total solar yield: --

* Niniejszy test jestpróbą terenową, a wyniki dotyczą tej indywidualnej instalacji w danym miejscu,Prosimy zasięgnąć języka na temat najlepszego rozwiązania w Waszej sytuacji, gdyż wyniki mogą się różnić zależnie od warunków środowiskowych.

Powrót do wyników

Ładowanie...

Z kim należy się kontaktować

Różne rodzaje naszych przedstawicielstw handlowych

Dzięki pomocy starannie dobranej sieci przedstawicielstw handlowych Victron Energy oferuje usługi na całym świecie. Dążymy do tego, by zapewnić Wam najlepsze możliwe doradztwo i usługi. Wszyscy nasi przedstawiciele handlowi są przeszkoleni tak, by przekuwać Wasze konkretne potrzeby na solidne rozwiązania. To, z kim zdecydujecie się skontaktować, zależy od Waszych aktualnych i przyszłych potrzeb związanych z obsługą.

Guy explaining Victron gear to someone else

Zapytaj naszych przedstawicieli handlowych o najlepsze rozwiązanie

Oferta firmy Victron Energy obejmuje największy wachlarz produktów na rynku. Mamy ponad 750 profesjonalnych przedstawicieli handlowych na całym świecie, którzy mogą zaoferować najlepsze systemy zasilania, bez względu na stawiane wymagania.

Przedstawiciele handlowi Victron Energy z radością udzielą właściwej porady, nawet jeśli po głowie chodzą Ci różne rozwiązania. Zrobią wszystko, co w ich mocy, by na wiele lat zapewnić bezpieczeństwo Twojej inwestycji, a Tobie zadowolenie.

Chcąc uzyskać poradę lub dokonać szybkiej kontroli, skorzystaj z usług naszych miejscowych specjalistów, co obejmuje również sklepy internetowe*.

Dystrybutorzy

Zalecamy, by skorzystać z usług przedstawiciela Victron Energy, który najlepiej spełni Twoje obecne i przyszłe oczekiwania związane z serwisem i wsparciem technicznym, specjalizującego się w określonych systemach (np. montowanych na łodziach/w pojazdach).

Jakich usług mogę oczekiwać?

Sklep detaliczny/internetowy

W razie pytań na temat produktów czy danych technicznych, konieczności uzyskania pomocy lub porady w związku z zakupem lub zaprojektowaniem instalacji, prosimy się zwrócić do naszych przedstawicieli oferujących usługi zarówno handlu detalicznego jak i internetowego*.

Instalator

Jeśli chcesz dokonać zakupu instalacji wraz z montażem, lub potrzebujesz czegoś więcej, niż informacji o produktach i podstawowego projektu, jak na przykład (przyszłościowo) montażu u siebie na miejscu, konserwacji i wsparcia technicznego, lub też potrzebny Ci jest system zaawansowany (konfiguracja), skorzystaj z usług przedstawicieli handlowych oferujących usługi montażowe.

Zakupy i porady Sklep detaliczny/
Sklep internetowy
Instalator
Product and purchase
advice
Sprzedaż bezpośrednia
Projektowanie instalacji podstawowych
Projektowanie instalacji zaawansowanych
or configurations
On-site installation and maintenance
* Składając zamówienie w sklepach internetowych będących własnością przedstawicieli handlowych, lub dokonując zakupu u oficjalnego przedstawiciela firmy Victron Energy poprzez Amazon, Ebay czy podobne firmy, zawsze możesz się z nim skontaktować i poprosić o informacje lub poradę. Prosimy jednak pamiętać, że Victron Energy nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej: w sprzedaży zawsze pośredniczy wyszkolony przedstawiciel handlowy.

Jakiego wsparcia mogę oczekiwać?

Jeśli sądzisz, że w bliskiej lub bardziej odległej przyszłości potrzebne Ci będzie bardziej zawansowane wsparcie lub pomoc u Ciebie na miejscu, skorzystaj z usług przedstawicieli handlowych zajmujących się również montażem.

W razie problemów skorzystaj z usług naszego przedstawiciela support page lub skontaktuj się z przedstawicielem, u którego dokonałeś zakupu. Są to świetni fachowcy, i mogą pomóc w rozwiązaniu problemu.

Nie pamiętasz, gdzie kupiłeś dany produkt? Stwórz service request by w oparciu o numer seryjny skojarzyć produkt z właściwym przedstawicielem, a my zajmiemy się resztą.

Pomoc Sklep detaliczny/
Sklep internetowy
Instalator
First line user support
Zaawansowana pomoc techniczna dla klientów
On-site support
Roszczenia gwarancyjne/naprawy

Celem uzyskania pomocy technicznej prosimy zwrócić się do przedstawiciela handlowego, u którego dokonano zakupu produktu.

Z kim należy się skontaktować w sprawie gwarancji lub naprawy?

W sprawach związanych z gwarancją lub naprawami prosimy skontaktować się z przedstawicielem handlowym, u którego dokonano zakupu. Nie pamiętasz, gdzie kupiłeś produkt? Utwórzservice request (zgłoszenie serwisowe), co pozwoli na nawiązanie kontaktu z przedstawicielem handlowym na podstawie numeru seryjnego produktu. Zorganizowaniem kontaktu zajmiemy się my.

Want to become a Victron Professional?

Nowi dystrybutorzy, przedstawiciele handlowi, producenci OEM lub instalatorzy mogą się kontaktować z miejscowym zespołem firmy Victron ds. sprzedażyw swoim regionie, i z nim omówić najlepsze dla siebie opcje.

Man working on Victron equipment

Why Victron Energy?

Victron Energy has a wide range of modular connected products that deliver energy on time, every time. Victron equipment lives up to their specifications, both in terms of performance and expected life cycle (when used as designed). Our 5 year warranty and fair and fast repair policies mean your investments are protected and under most circumstances, won’t let you down.

Our global network of highly trained distributors, installers and service partners are always on hand to help. From stock advice, installation recommendations, after-care and technical support. With the Victron Energy team, their partners and community you can always be sure the power of know how is by your side.

Thanks to our customer feedback loop, data and knowledge sharing, we innovate 24/7. We are powered by know-how, it keeps us going and our users going - ensuring investment returns for years to come.

Powered by know how

Victron Energy
Energy. Anytime. Anywhere.