Próba terenowa: Moduły FW

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
E
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
W
Rumunia
--
--
Data instalacji: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

VRM - Zdalny monitoring

Zdalne monitorowanie, zarządzanie i optymalizacja systemów Victron Energy oraz wczesne wykrywanie potencjalnych problemów dzięki możliwości konfiguracji alarmów. Najnowocześniejszy na świecie system zdalnego monitorowania zapewnia Ci pełną kontrolę nad Twoimi urządzeniami, i to z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej.

VRM jest bezpłatny, a współpracuje z urządzeniami GX, np. Cerbo GX z połączeniem internetowym, lub - w przypadku mniejszych instalacji - GlobalLink 520

Monitoruj

Podgląd w czasie rzeczywistym. Pełna kontrola

Monitoruj stan naładowania akumulatora, zużycie energii, uzysk mocy z energii słonecznej, generatora i sieci w czasie rzeczywistym. Zoptymalizuj uzysk i zużycie energii korzystając z danych historycznych i szczegółowych raportów analitycznych. Konfiguracja alarmów zapewnia wczesne wykrycie i reakcję na potencjalne problemy, co zapobiega poważnej awarii instalacji.

Zarządzaj

Miejsce instalacji nie ma znaczenia. Zarządzaj z dowolnego miejsca

Kontroluj podłączenie zasilania brzegowego oraz temperaturę akumulatora, włączaj falownik, (automatycznie) uruchamiaj/wyłączaj generatory, a nawet ustawiaj okresy ciszy, aby uniknąć uruchamiania generatora w środku nocy. Korzystając z VRM możesz konfigurować wszystkie ustawienia, śledzić alarmy, przeprowadzać testy diagnostyczne i rozwiązywać problemy, a to wszystko z dowolnego miejsca na ziemi.

Optymalizuj

Reaguj na rzeczywistość w czasie rzeczywistym

Wobec ciągłych zmian zewnętrznych czynników mających wpływ na instalacje autonomiczne, wgląd i działanie oparte na parametrach w czasie rzeczywistym mają kluczowe znaczenie dla optymalnej wydajności systemu i jego wykorzystanie. VRM umożliwia łatwą konfigurację inteligentnych reguł, dzięki czemu system potrafi radzić sobie z codziennymi problemami w czasie rzeczywistym. Dzięki wglądowi w dane, użytkownicy instalacji autonomicznych mogą zoptymalizować uzysk i zużycie energii, na przykład używając bardziej energochłonnych urządzeń tylko wtedy, gdy uzysk energii słonecznej na to pozwala.

Usługi konserwacji prewencyjnej

Nie zamartwiaj się o swoją autonomiczną instalację

Dzięki wiedzy i doświadczeniu będących u podstaw naszej serii produktów, VRM zapewnia najwyższy poziom kontroli. Wiele systemów można łatwo monitorować i zdalnie nimi zarządzać. Wizyty na miejscu nie są już zawsze konieczne, a w razie potrzeby można się do nich lepiej przygotować. Korzystanie z VRM oznacza nowe możliwości zarobkowe wynikające z umów na świadczenie usług konserwacji prewencyjnej przez instalatorów.

Downloads & Support

Znajdź przedstawiciela handlowego Victron Energy w pobliżu.

Znajdź sprzedawcę