Próba terenowa: Moduły FW

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
E
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
W
Rumunia
--
--
Data instalacji: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Aplikacja VictronConnect umożliwia konfigurację, monitorowanie, aktualizację i diagnostykę waszego produktu Victron.

Aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android, iOS, Windows, oraz macOS X, a łączy się z urządzeniami Victron przez Bluetooth, USB i WiFi/LAN/Internet.

Monitorowanie

Wgląd w czasie rzeczywistym, pełna kontrola

Urządzenie GX, korzystając z Bluetooth, USB lub sieci LAN, umożliwia wgląd w bieżące i historyczne dane dowolnego urządzenia Victron. VictronConnect, z intuicyjnymi czytelnym interfejsem, działa na telefonach z systemem iOS i Android, jak również laptopach z systemem Windows i Mac.

Obsługa

Z łatwością steruj swoimi urządzeniami

Oprócz monitorowania możesz również sterować swoimi urządzeniami. Korzystając z aplikacji VictronConnect z łatwością można regulować ograniczenie mocy pobieranej z lądowego źródła zasilania, lub włączyć inwertor. Wraz z naszym kluczem sprzętowym VE.Bus Smart stanowi doskonały, podstawowy interfejs pełnego systemu RV lub Marine Victron.

Konfiguracja

Konfiguruj

VictronConnect jest doskonałym narzędziem dla instalatorów, dzięki któremu szybko i sprawnie skonfigurują każdą instalację zaraz po jej okablowaniu.

Aktualizacje oprogramowania układowego

Bezpieczna i łatwa aktualizacja oprogramowania układowego

Dzięki VictronConnect aktualizacja oprogramowana układowego urządzeń Victron jest bezpieczna, szybka i łatwa. Nie jest wymagane połączenie z internetem; nie ma też potrzeby wybierania czy pobierania żadnych plików. Wystarczy podłączyć urządzenie.

VictronConnect

VictronConnect umożliwia stały dostęp do informacji o stanie systemu oraz konfigurację wszelkich produktów Victron wyposażonych w układ Bluetooth lub podłączonych do klucza sprzętowego VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Downloads & Support

Znajdź przedstawiciela handlowego Victron Energy w pobliżu.

Znajdź sprzedawcę