Ta strona jest zasilana wyłącznie energią słoneczną.

Wypróbuj wersję demonstracyjną usługi VRM
Całkowita ilość energii wyprodukowanej ze słońca
MWh
Wat
Energia ze słońca
MultiPlus-II

MultiPlus-II

Nasz nowy inwertor/ładowarka 48V

MultiPlus-II łączy w sobie funkcje urządzeń MultiPlus i MultiGrid. Posiada wszystkie funkcje MultiPlus, a oprócz nich oferuje opcję zewnętrznego przekładnika prądowego, który poszerza funkcję PowerControl i PowerAssist do 100A. Posiada również wszystkie funkcje MultiGrid, wbudowany układ zapobiegającym rozcinaniu systemu, a lista zatwierdzeń w poszczególnych krajach stale się wydłuża.

Uwaga: przez krótki okres urządzenie nosiło nazwę MultiGrid-II.

Modele: 3000VA

PowerAssist

MultiPlus-II zapobiega przeciążeniu limitowanego źródła prądu przemiennego, jak generator lub zewnętrzne źródło zasilania. W pierwszej kolejności ładowanie akumulatora ulega zmniejszeniu chroniąc przed przeciążeniem. W drugiej kolejności moc wydawana generatora lub zewnętrznego źródła zasilania ulega kompensacji dodatkowej przy jednoczesnym ujęciu mocy z akumulatora.

ESS: Systemy Magazynowania Energii

MultiPlus-II jest najważniejszym podzespołem systemu Victron ESS, zapewniającym elastyczność łączenia go z ładowarkami solarnymi MPPT lub inwertorami Grid-tie PV. Przykłady i szczegółowe informacje znajdują się w Projekcie i instrukcji montażu ESS.

Zasilanie AC bez zakłóceń (funkcja UPS)

W przypadku awarii sieci elektrycznej, lub w chwili odłączenia zasilania zewnętrznego lub generatora, następuje automatyczne uruchomienie inwertora w obrębie Multi, który przejmuje zasilanie podłączonych odbiorników energii. Dzieje się to tak szybko (mniej, niż 20 milisekund), że komputery i pozostały sprzęt elektroniczny działają bez zakłóceń.

Zdalne monitorowanie i sterowanie

Monitoruj i steruj urządzeniem Multi, systemem lub systemami na poziomie lokalnym (LAN) lub zdalnie przez internet z dowolnego miejsca na ziemi korzystając z bezpłatnej aplikacji VRM lub portalu VRM, z którego korzystanie również jest bezpłatne. Wystarczy do tego smartfon, tablet, laptop lub komputer PC z szeregiem różnych systemów operacyjnych. Lista poziomów nadzorowania systemu nie ma końca, przez Color Control GX lub Venus GX, od regulacji Multi po automatyczne uruchomienie generatora pomocniczego, i nie tylko…

Dystrybutorzy

Znajdź najbliższego dystrybutora firmy Victron Energy. Wyszukiwarka dystrybutorów