Próba terenowa: Moduły FW

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
E
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
W
Rumunia
--
--
Data instalacji: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Ekrano GX to członek nowego pokolenia w rodzinie urządzeń GX. Pełna gama połączeń i interfejsów, a także zintegrowany 7-calowy ekran dotykowy czyni z Ekrano jak dotąd najpotężniejsze urządzenie GX, zapewniające pełną kontrolę nad systemem z dowolnego miejsca na ziemi i maksymalizację jego wydajności. Wystarczy połączyć się ze swoją instalacją za pośrednictwem naszego portalu Victron Remote Management (VRM) lub uzyskać do niej bezpośredni dostęp za pomocą wbudowanego ekranu dotykowego, wyświetlacza wielofunkcyjnego (MFD) lub naszej aplikacji VictronConnect korzystając z wbudowanego punktu dostępowego WiFi.
Ekrano GX jest również następcą Color Control GX.

Monitorowanie i sterowanie bez zakłóceń

Bez żadnych opóźnień monitoruj stan naładowania akumulatorów, zużycie energii, uzysk energii z paneli fotowoltaicznych, generatora i sieci energetycznej, lub sprawdzaj poziom paliwa zbiornikach i dokonuj pomiaru temperatury. Bez problemu kontroluj limity prądu wejściowego zasilania brzegowego, (automatycznie) uruchamiaj/wyłączaj generator(y) lub dokonuj zmian ustawień celem optymalizacji działania systemu. Zdalnie kontroluj przyczyny alarmów, dokonuj sprawdzianów diagnostycznych i usuwaj problemy. Ekrano GX zamienia każdy problem z zasilaniem w bezstresowe doświadczenie.

Poszerz swoje horyzonty

Zintegrowany, 7-calowy ekran dotykowy zapewnia natychmiastowy dostęp do danych systemu, i umożliwia zmianę ustawień w mgnieniu oka. Jego wyjątkowo płaska, wodoszczelna obudowa umożliwia montaż urządzenia w wybranym miejscu, tworząc czytelny układ tablicy przyrządów. Funkcję sterowania dotykowego można wyłączyć (lub włączyć) za pomocą zagłębionego przycisku na tylnej ściance urządzenia, co zapobiega jego użyciu bez upoważnienia.

Łatwy montaż i konfiguracja

Montaż Ekrano GX możliwy jest zarówno na panelu od spodu, jak również w otworach nieprzelotowych, a w skład zestawu wchodzą wszystkie niezbędne elementy montażowe. Przykręcane listwy zaciskowe utrzymują wszystkie elementy bezpiecznie na swoim miejscu. 

Żadne problemy z zasilaniem nie będą już stanowić kłopotu

Ekrano GX można wykorzystać w nieskończenie wielu sytuacjach, a zapewnia on pełną kontrolę nad nawet najbardziej złożonymi instalacjami. W instalacjach, w których skład wchodzą generatory, jak Marine lub Autonomicznych i Rezerwowych, zapewnia automatyczne uruchomienie/wyłączenie generatora, lub opóźnienie jego uruchomienia do końca okresów „ciszy”. W instalacjach magazynowania energii Energy Storage Systems utrzymuje 100% ładunku akumulatorów rezerwowych, a w przypadku wyłączenia dopływu prądu włącza się i przesyła nadmiar energii (solarnej) na własne potrzeby instalacji, co przekłada się na finansowe oszczędności. W przypadku kamperów i pojazdów ratowniczych zapewnia bezbłędne działanie ich podstawowych systemów. Ale to tylko kilka z jego funkcji...

Downloads & Support

Znajdź przedstawiciela handlowego Victron Energy w pobliżu.

Znajdź sprzedawcę