test w warunkach polowych

Moduły FW

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Dane w czasie rzeczywistym
-- -- czas lokalny
Data instalacji: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie
Rumunia
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

Split-cell

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

Poly

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

PERC

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

* Niniejszy test jestpróbą terenową, a wyniki dotyczą tej indywidualnej instalacji w danym miejscu,prosimy zasięgnąć języka na temat najlepszego rozwiązania w Waszej sytuacji, gdyż wyniki mogą się różnić zależnie od warunków środowiskowych.

Sun Inverter

Falownik słoneczny to falownik sinusoidalny i ładowarka słoneczna PWM w jednej obudowie, jego montaż nie nastręcza żadnych trudności, a wymaga użycia tylko minimalnych ilości przewodów.< o:p>

Falownik umożliwia zasilanie urządzeń domowych prądem przemiennym o napięciu - 230 V – wykorzystując akumulatory „bytowe” lub „motoryzacyjne” o napięciu 12 V lub 24 V.

Ładowarka słoneczna zapewnia ładowanie akumulatorów energią zebraną z paneli słonecznych. Algorytm ładowania można programować.

Parametry falownika i ładowarki słonecznej można odczytać przez Bluetooth za pomocą aplikacji VictronConnect. Poza tym, falownik wyposażony jest w gniazdo VE.Direct, umożliwiające połączenie z urządzeniem GX lub GlobalLink 520 i monitorowanie systemu.

Modele: 12V|250VA and 24V|250VA

VictronConnect

VictronConnect umożliwia stały dostęp do informacji o stanie systemu oraz konfigurację wszelkich produktów Victron wyposażonych w układ Bluetooth lub podłączonych do klucza sprzętowego VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Pliki do pobrania

Znajdź przedstawiciela handlowego Victron Energy w pobliżu.

Znajdź sprzedawcę