Ta strona jest zasilana wyłącznie energią słoneczną.

Wypróbuj wersję demonstracyjną usługi VRM
Całkowita ilość energii wyprodukowanej ze słońca
MWh
Wat
Energia ze słońca
Falowniki umożliwiają zasilanie urządzeń domowych, które wymagają prądu przemiennego o napięciu 230/120 V, z akumulatorów do pojazdów rekreacyjnych lub akumulatorów samochodowych o znamionowym napięciu 12, 24 lub 48 V prądu stałego.
Modele: 250VA, 375VA, 500VA, 800VA, 1200VA

Wysoka niezawodność na długie lata

Falowniki Phoenix mają solidną konstrukcję. Cechują się zaawansowaną, pełnomostkową topologią z transformatorem toroidalnym, odpowiednią do zasilania wrażliwej elektroniki. Są też zabezpieczone przed przeciążeniem, temperaturą i zwarciami.

Mocne impulsy — wysoka szczytowa moc na wyjściu

Niektóre urządzenia elektroniczne, szczególnie te wyposażone w silnik elektryczny, wymagają przy rozruchu krótkiego impulsu energii, który zdecydowanie przekracza ich znamionowe zużycie mocy. Teraz to żaden problem — falownik Phoenix cechuje się wiodącą w branży mocą szczytową.

Inteligentne alarmy, wyłączenia i restarty

Wysoki pobór prądu przy rozruchu może wyzwalać fałszywe alarmy i powodować wyłączanie systemu. Phoenix zapewnia naddatek na wypadek takiej sytuacji i wyłącza się jedynie w razie utrzymującego się przeciążenia. Aby wyeliminować fałszywe alarmy, zastosowano inteligentne rozwiązanie polegające na tym, że po wyłączeniu następuje seria ponownych uruchomień.

Oszczędność energii w trybie Eko

W trybie Eko falownik wyłącza się, gdy nie jest wymagana moc. Phoenix co kilka sekund wyczuwa parametry gniazda wyjściowego i automatycznie ponownie się włącza, gdy prąd jest znów potrzebny.

Ustawienia konfigurowane przez użytkownika

Phoenix jest wyposażony w port komunikacyjny udostępniający informacje o stanie urządzenia, alarmy i możliwość konfigurowania automatycznego wyłączania urządzenia przy niskim napięciu. Po wyłączeniu następuje seria inteligentnych prób ponownego uruchomienia. Dostęp do ustawień użytkownika jest możliwy z poziomu komputera lub urządzenia przenośnego za pomocą naszej darmowej aplikacji VictronConnect.

VictronConnect

VictronConnect lets you get live status information and configure any Victron products which either have Bluetooth built-in, or are connected to a VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Pliki do pobrania

Znajdź najbliższego dystrybutora firmy Victron Energy.

Find a dealer