test w warunkach polowych

Moduły FW

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Dane w czasie rzeczywistym
-- -- czas lokalny
Data instalacji: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie
Rumunia
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

Split-cell

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

Poly

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

PERC

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

* Niniejszy test jestpróbą terenową, a wyniki dotyczą tej indywidualnej instalacji w danym miejscu,prosimy zasięgnąć języka na temat najlepszego rozwiązania w Waszej sytuacji, gdyż wyniki mogą się różnić zależnie od warunków środowiskowych.

Urządzenie MultiPlus, jUrządzenie MultiPlus, jak sugeruje jego nazwa, to połączenie falownika i ładowarki w jednej, eleganckiej obudowie. Wśród jego licznych funkcji należy wymienić generowanie sygnału wyjściowego w postaci czystej sinusoidy, ładowanie adaptacyjne, hybrydową technologię PowerAssist oraz możliwości integracji wielosystemowej.ak sugeruje jego nazwa, to połączenie falownika i ładowarki w jednej, eleganckiej obudowie. Wśród jego licznych funkcji należy wymienić generowanie sygnału wyjściowego w postaci czystej sinusoidy, ładowanie adaptacyjne, hybrydową technologię PowerAssist oraz możliwości integracji wielosystemowej.
Modele: 2000VA

Wyjątkowa funkcja PowerAssist

Urządzenie MultiPlus zapobiega przeciążeniu ograniczonego źródła prądu przemiennego, np. agregatu prądotwórczego, czy nabrzeżnego źródła zasilania. Po pierwsze, w sytuacji, w której mogłoby dojść do przeciążenia, ładowanie akumulatora ulega ograniczeniu. Po drugie, przy większym poborze energii z akumulatora moc wyjściowa agregatu prądotwórczego lub nabrzeżnego źródła zasilania ulega zwiększeniu.

Bezprzerwowe zasilanie prądem przemiennym (funkcja UPS)

W przypadku awarii sieci lub odłączenia agregatu albo nabrzeżnego źródła zasilania falownik urządzenia MultiPlus ulega samoczynnemu włączeniu, po czym przejmie funkcję zasilania podłączonych odbiorników energii. Dzieje się to tak szybko (w czasie krótszym, niż 20 milisekund), że komputery i inny sprzęt elektroniczny działają dalej bez zakłóceń.

Praktycznie nieograniczona moc dzięki pracy równoległej

W układzie równoległym może pracować nawet 6 urządzeń, co zapewnia większą moc wyjściową. Możliwe jest również działanie w instalacji trójfazowej lub typu split-phase. 

Zdalne monitorowanie i sterowanie

Po sprzężeniu z urządzeniem GX (np. Cerbo GX) można monitorować i sterować MultiPlus oraz instalacją/instalacjami lokalnie (przez LAN) lub zdalnie (przez internet) z dowolnego miejsca, korzystając z bezpłatnej aplikacji VRM oraz bezpłatnego portalu internetowego VRM. Dostęp jest możliwy z telefonu, tabletu, laptopa lub komputera stacjonarnego, które korzystają z różnych systemów operacyjnych. Możliwości sterowania są niemal nieograniczone, od regulacji MultiPlus po automatyczny rozruch generatora rezerwowego, i nie tylko...”

Pliki do pobrania

Znajdź przedstawiciela handlowego Victron Energy w pobliżu.

Znajdź sprzedawcę