Test w warunkach polowych

PV Modules

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Realtime data
-- -- Czas lokalny
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie
Rumunia
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Total solar yield: --

Split-cell

2500Wp --
Total solar yield: --

Poly

2500Wp --
Total solar yield: --

PERC

2500Wp --
Total solar yield: --

* Niniejszy test jestpróbą terenową, a wyniki dotyczą tej indywidualnej instalacji w danym miejscu,Prosimy zasięgnąć języka na temat najlepszego rozwiązania w Waszej sytuacji, gdyż wyniki mogą się różnić zależnie od warunków środowiskowych.

BMV-700H to precyzyjny monitor akumulatorowy zaprojektowany z myślą o instalacjach o wysokim napięciu akumulatora sięgającym od 60 do 385 Volt.
Monitor akumulatorowy oblicza stan naładowania akumulatora i śledzi ilość amperogodzin pobranych z akumulatora całkując wartość prądu wpływającego i wypływającego z akumulatora.
W skład kompletu BMV-700H wchodzi okrągła głowica, prostokątna maskownica, gwintowany pierścień montażowy, kabel UTP RJ12 o długości 10 m, kabel zasilający z bezpiecznikiem, oraz bocznik 500 A/50 mV. Z uwagi na wysokie napięcie w instalacji bocznik umieszczono w specjalnej obudowie. 

Więcej informacji na temat pełnego asortymentu BMV & elementów wyposażenia dodatkowego można znaleźć w blog.

VictronConnect

VictronConnect umożliwia stały dostęp do informacji o stanie systemu oraz konfigurację wszelkich produktów Victron wyposażonych w układ Bluetooth lub podłączonych do klucza sprzętowego VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Pliki do pobrania

Znajdź najbliższego dystrybutora firmy Victron Energy.

Znajdź sprzedawcę