test w warunkach polowych

Moduły FW

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Dane w czasie rzeczywistym
-- -- czas lokalny
Data instalacji: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie
Rumunia
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

Split-cell

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

Poly

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

PERC

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

* Niniejszy test jestpróbą terenową, a wyniki dotyczą tej indywidualnej instalacji w danym miejscu,prosimy zasięgnąć języka na temat najlepszego rozwiązania w Waszej sytuacji, gdyż wyniki mogą się różnić zależnie od warunków środowiskowych.

Jedno- i trójfazowe urządzenie Anti-Islanding Box 63 A łączy w sobie urządzenie zabezpieczające przed wyspowym trybem pracy, przekaźnik napięcia i częstotliwości Ziehl UFR1001E, dwa wbudowane styczniki, oraz główny wyłącznik automatyczny. Urządzenie można stosować zarówno w instalacjach jednofazowych, jak i trójfazowych. Zaprojektowano je z myślą o maksymalnym prądzie znamionowym 63 A na fazę, a wszystkie elementy mieszczą się w obudowie o stopniu ochrony IP65.

Urządzeniem Anti-Islanding Box można uzupełnić falownik współpracujący z siecią energetyczną/system ładowania (ESS), dzięki czemu spełni się wymagania przepisów dotyczących zabezpieczenia przed wyspowym trybem pracy. 

Prosimy zwrócić uwagę, że przekaźnik napięcia i częstotliwości Ziehl UFR1001E dostępny jest również jako osobne urządzenie, patrz strona produktu.

Pliki do pobrania

Znajdź przedstawiciela handlowego Victron Energy w pobliżu.

Znajdź sprzedawcę