Test w warunkach polowych

PV Modules

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Realtime data
-- -- Czas lokalny
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie
Rumunia
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Total solar yield: --

Split-cell

2500Wp --
Total solar yield: --

Poly

2500Wp --
Total solar yield: --

PERC

2500Wp --
Total solar yield: --

* Niniejszy test jestpróbą terenową, a wyniki dotyczą tej indywidualnej instalacji w danym miejscu,Prosimy zasięgnąć języka na temat najlepszego rozwiązania w Waszej sytuacji, gdyż wyniki mogą się różnić zależnie od warunków środowiskowych.

Kabel wyjścia cyfrowego VE.Direct TX
Kabel wyjścia cyfrowego VE.Direct TX można stosować w połączeniu z ładowarkami BlueSolar i SmartSolar MPPT. Obsługuje następujące aplikacje:

Aplikacje oświetleniowe

Kabel przeznaczony jest do aplikacji oświetleniowych w systemach energii solarnej. Zużycie energii można znacznie zredukować dzięki funkcji zmniejszania natężenia światła. Mniejsze zużycie energii przekłada się na zmniejszenie całkowitego kosztu systemu. Poza tym, zwiększają się możliwości zapewnienia oświetlenia nawet w przypadku częściowego naładowania akumulatora w pochmurne dni. Kabel łączy wyjście TX złącza VE.Direct ładowarki MPPT ze wejściem ściemniacza PWM sterownika LED.

Wyjście obciążenia wirtualnego

Kabel umożliwia dodanie funkcji wyjścia ogniwa obciążnikowego w większych ładowarkach MPPT (MPPT 100/30 i większych), które nie są wyposażone w wyjście ogniwa obciążnikowego. Kabel łączy wyjście TX złącza VE.Direct ładowarki MPPT z przekaźnikiem ochronnym akumulatora lub przekaźnikiem stałym umożliwiając włączenie lub wyłączenie obciążenia.

Pliki do pobrania

Znajdź najbliższego dystrybutora firmy Victron Energy.

Znajdź sprzedawcę