test w warunkach polowych

Moduły FW

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Dane w czasie rzeczywistym
-- -- czas lokalny
Data instalacji: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie
Rumunia
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

Split-cell

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

Poly

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

PERC

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

* Niniejszy test jestpróbą terenową, a wyniki dotyczą tej indywidualnej instalacji w danym miejscu,prosimy zasięgnąć języka na temat najlepszego rozwiązania w Waszej sytuacji, gdyż wyniki mogą się różnić zależnie od warunków środowiskowych.

Złącze pośrednie nadajnika zbiornika rezystancyjnego VE.Can umożliwia połączenie nadajnika poziomu standardowego zbiornika rezystancyjnego z Color Control GX. Jest kompatybilny zarówno z normą europejską 0-180 Ohm oraz normą amerykańską 240-30 dla nadajników poziomu zbiorników, i charakteryzuje się dokładnością ±1%. Z łatwością można dokonać konfiguracji dla nadajników rezystancyjnych zbiorników paliwa, wody pitnej, wody odpływowej, wody studziennej, oleju i ścieków. Obsługuje nawet 16 zbiorników każdego rodzaju. Ustawień urządzenia można z łatwością dokonać dwoma łącznikami pokrętnymi, z zasilane jest z sieci VE.Can.

Jeśli z układzie zastosowano Skylla-i lub MPPT z szyną CAN, zasilanie szyny CAN przekazywane jest przez dowolny z nich. Jeśli szyna CAN nie jest zasilana przez Skylla-i lub MPPT, do zasilania należy zastosować nowy przewód zasilający VE.Can.

Pliki do pobrania

Znajdź przedstawiciela handlowego Victron Energy w pobliżu.

Znajdź sprzedawcę