Ta strona jest zasilana wyłącznie energią słoneczną.

Wypróbuj wersję demonstracyjną usługi VRM
Całkowita ilość energii wyprodukowanej ze słońca
MWh
Wat
Energia ze słońca

Ładowarka solarna zbiera energię z paneli fotowoltaicznych i magazynuje ją w akumulatorach. Dzięki zastosowaniu najnowszej i najszybszej technologii ładowarka BlueSolar maksymalizuje ilość pozyskiwanej energii i przesyła ją w inteligentny sposób w celu pełnego naładowania akumulatorów w jak najkrótszym czasie. BlueSolar zachowuje akumulator w dobrym stanie, wydłużając okres jego eksploatacji.

Modele: 12/24/36/48 Volt

MPPT: ultraszybkie śledzenie punktu mocy maksymalnej

Technologia MPPT stale monitoruje napięcie i wyjściowe natężenie prądu paneli fotowoltaicznych (PV), przez co gwarantuje pozyskanie z paneli i zmagazynowanie każdej porcji dostępnej energii. Zalety tego rozwiązania można najbardziej docenić przy częściowym zachmurzeniu oraz przy ciągłych zmianach natężenia światła.

Łączność przemysłowa

Łączność CANBus umożliwia skalowanie i synchronizację ustawień, kontrolę stanów ładowania oraz dostęp do danych na kilkudziesięciu urządzeniach.

Po dodaniu urządzenia Venus i podłączeniu do internetu instalacja zostaje połączona z portalem zdalnego zarządzania Victron (VRM) zapewniając możliwość korzystania z pełnej mocy MPPT, w każdej chwili i z dowolnego miejsca; usługa jest bezpłatna.


Pliki do pobrania

Off-grid apartments in The Philippines

Przeczytaj całość

Znajdź najbliższego dystrybutora firmy Victron Energy.

Znajdź sprzedawcę