Próba terenowa: Moduły FW

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
E
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
W
Rumunia
--
--
Data instalacji: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Octo GX jest centrum łączności Twojej instalacji. Łączy ze sobą podzespoły i zapewnia ich harmonijne współdziałanie. Monitorowanie danych w czasie rzeczywistym i dokonywanie zmian ustawień odbywa się za pomocą smartfona (lub innego urządzenia) z wykorzystaniem naszego bezpłatnego Portalu Zdalnego Zarządzania Victron, VRM

Octo GX jest członkiem rodziny Produktów GX. Octo GX jest najlepszym wyborem przypadku instalacji, w skład których wchodzi kilka Ładowarek Solarnych MPPT, gdyż posiada 10 portów VE.Direct.

Intuicyjny przegląd systemu - wszystko, co należy wiedzieć.

Niezwłocznie po zalogowaniu, Octo GX zapewnia przegląd systemu: stan naładowania akumulatorów, aktualny pobór mocy, pozyskiwanie mocy z PV, dostawę mocy z zewnętrznej instalacji/generatora.

Pełna moc Zdalnego Zarządzania Victron

Zdalne Zarządzanie Victron (VRM) zapewnia pełny dostęp do bardzo szerokiej gamy regulatorów i ustawień wszystkich podzespołów systemu połączonych z CCGX, Venus GX lub Octo GX. Umożliwia zdalne zalogowanie użytkownikowi i instalatorowi - z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Ta potężna aplikacja zapewnia również możliwość bezproblemowego przeprowadzenia testów diagnostycznych i dokonania analizy danych archiwalnych.

Automatyczne uruchomienie/wyłączenie generatora

Dzięki Octo GX można zaprogramować automatyczne włączenie generatora - a sygnałem do jego uruchomienia może być niskie napięcie, duże zapotrzebowanie na energię, lub poziom naładowania akumulatora. Czas uruchomienia można też zaprogramować bardziej precyzyjnie ustawiając opóźnienie włączenia aż do końca „cichych okresów” - unikając przypadkowego zakłócania ciszy nocnej.

Zdalna Konsola - steruj wszystkim z dowolnego miejsca...

Zdalna Konsola zapewnia wzrokowy dostęp do aktualnych danych i ustawień Twojego Octo GX ...a dzięki temu, że jest zdalny, można to zrobić z dowolnego miejsca na ziemi.

Systemy Magazynowania Energii - całodobowy monitoring

Octo GX zarządza Systemami Magazynowania Energii. Akumulatory rezerwowe utrzymuje w stanie pełnego naładowania, włącza się w czasie przerw w dopływie prądu, a nadmiar mocy (solarnej) przekierowuje na własne potrzeby instalacji - przyczyniając się do oszczędności pieniędzy. Przykłady i szczegółowe informacje znajdują się w Projekcie i instrukcji montażu ESS.

Poznaj moc VRM

Poznaj praktyczne zastosowanie zdalnego monitorowania oraz VRM w tysiącach instalacji na całym świecie, lub zaloguj się i wyrusz w tę podróż.

Pliki do pobrania

Znajdź przedstawiciela handlowego Victron Energy w pobliżu.

Znajdź sprzedawcę