test w warunkach polowych

Moduły FW

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Dane w czasie rzeczywistym
-- -- czas lokalny
Data instalacji: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie
Rumunia
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

Split-cell

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

Poly

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

PERC

2500Wp --
Całkowity uzysk energii słonecznej: --

* Niniejszy test jestpróbą terenową, a wyniki dotyczą tej indywidualnej instalacji w danym miejscu,prosimy zasięgnąć języka na temat najlepszego rozwiązania w Waszej sytuacji, gdyż wyniki mogą się różnić zależnie od warunków środowiskowych.

Maxi GX jest członkiem rodziny produktów GX. Urządzenie GX jest sercem systemu - zapewniając możliwości monitorowania, i działając jako centrum łączności Waszej instalacji. 

W porównaniu z innymi urządzeniami GX, Maxi GX ma największa moc obliczeniową CPU i największą ilość portów VE.Direct: 25. Jest to urządzenie GX przeznaczone do pracy w rozległych instalacjach z wieloma ładowarkami solarnymi VE.Direct MPPT.

Pełna moc Zdalnego Zarządzania Victron

Zdalne Zarządzanie Victron (VRM, Victron Remote Management) zapewnia pełny dostęp do wszystkich regulatorów i ustawień wszystkich podzespołów systemu podłączonych do Waszego Maxi GX. Umożliwia zdalne zalogowanie użytkownika i instalatora - z każdego miejsca na ziemi i w dowolnej chwili. Ta potężna aplikacja zapewnia również możliwość dokonywania sprawdzianów diagnostycznych i analizy zarchiwizowanych informacji.

Automatyczne uruchomienie/wyłączenie generatora

Maxi GX można zaprogramować w taki sposób, by automatycznie uruchamiał Wasz generator, a sygnałem do uruchomienia może być niskie napięcie, duże zapotrzebowanie na energię lub poziom naładowania akumulatora. Można go nawet zaprogramować tak, by opóźnił uruchomienie do końca „cichych” okresów - unikając przypadkowego zakłócania ciszy nocnej.

Zdalna Konsola - steruj wszystkim urządzeniami z dowolnego miejsca na ziemi...

Funkcja Zdalnej Konsoli umożliwia pełny, zdalny dostęp przez internet i portal VRM do wszystkich ustawień.

Poznaj moc VRM

Poznaj praktyczne zastosowanie zdalnego monitorowania oraz VRM w tysiącach instalacji na całym świecie, lub zaloguj się i wyrusz w tę podróż.

Pliki do pobrania

Znajdź przedstawiciela handlowego Victron Energy w pobliżu.

Znajdź sprzedawcę