Ta strona jest zasilana wyłącznie energią słoneczną.

Wypróbuj wersję demonstracyjną usługi VRM
Całkowita ilość energii wyprodukowanej ze słońca
MWh
Wat
Energia ze słońca

Maxi GX jest członkiem rodziny produktów GX. Urządzenie GX jest sercem systemu - zapewniając możliwości monitorowania, i działając jako centrum łączności Waszej instalacji. 

W porównaniu z innymi urządzeniami GX, Maxi GX ma największa moc obliczeniową CPU i największą ilość portów VE.Direct: 25. Jest to urządzenie GX przeznaczone do pracy w rozległych instalacjach z wieloma ładowarkami solarnymi VE.Direct MPPT.

Pełna moc Zdalnego Zarządzania Victron

Zdalne Zarządzanie Victron (VRM, Victron Remote Management) zapewnia pełny dostęp do wszystkich regulatorów i ustawień wszystkich podzespołów systemu podłączonych do Waszego Maxi GX. Umożliwia zdalne zalogowanie użytkownika i instalatora - z każdego miejsca na ziemi i w dowolnej chwili. Ta potężna aplikacja zapewnia również możliwość dokonywania sprawdzianów diagnostycznych i analizy zarchiwizowanych informacji.

Automatyczne uruchomienie/wyłączenie generatora

Maxi GX można zaprogramować w taki sposób, by automatycznie uruchamiał Wasz generator, a sygnałem do uruchomienia może być niskie napięcie, duże zapotrzebowanie na energię lub poziom naładowania akumulatora. Można go nawet zaprogramować tak, by opóźnił uruchomienie do końca „cichych” okresów - unikając przypadkowego zakłócania ciszy nocnej.

Zdalna Konsola - steruj wszystkim urządzeniami z dowolnego miejsca na ziemi...

Funkcja Zdalnej Konsoli umożliwia pełny, zdalny dostęp przez internet i portal VRM do wszystkich ustawień.

Pliki do pobrania

Znajdź najbliższego dystrybutora firmy Victron Energy.

Znajdź sprzedawcę